CO MOŻESZ U NAS WYDRUKOWAĆ?

Realizujemy te najbardziej popularne jak i nietypowe formy druków. W naszej stałej ofercie najdują się ulotki, ulotki składane, wizytówki, plakaty, teczki, papiery firmowe, koperty i wiele innych produktów. Jeśli masz nietypowe zamówienie skontaktuj się z nami, wymyślimy odpowiednie rozwiązanie i zrealizujemy je.

CZY MUSISZ POSIADAĆ PROFESJONALNY PROJEKT?

Każda praca, która ma zostać wydrukowana powinna być przygotowana w odpowiedni sposób: musi być odpowiedniego rozmiaru, teksty powinny być zamienione w krzywe, kolorystyka fotografii powinna być zapisana we właściwej przestrzeni barw, a sam plik powinien być zapisany w odpowiednim formacie. Dodatkowo należy pamiętać o właściwych marginesach, aby gilotyna krojąca wydruki nie uszkodziła części projektu. Tych wymogów jest całkiem sporo, dlatego zalecamy posiadanie profesjonalnego projektu. Jeśli go nie masz, wykonamy go dla Ciebie!

JAKIE SĄ MINIMALNE NAKŁADY WYDRUKÓW?

Dzięki możliwościom, jakie daje druk cyfrowy są produkty, które możemy wydrukować nawet w pojedynczych egzemplarzach. Należy jednak pamiętać, że wraz ze wzrostem nakładów zmienia się technika druku z cyfrowej na offsetową co znacznie
obniża koszt w przeliczeniu na jedną sztukę. Zanim zlecisz druk, porozmawiaj z nami o najkorzystniejszej technice druku. Warto również wiedzieć, że dwukrotnie wyższy nakład nie musi kosztować dwa razy tyle! Często jest to jedynie kilkanaście - kilkadziesiąt procent więcej. 
PRZYGOTOWANIE PRACY >> Tekst w krzywych - o co właściwie chodzi? 
Wysyłając do druku lub innych obróbek projekt, wktórym znajduje się tekst możemy trafić na nieoczekiwany problem. Podczas otwierania tego pliku na innym komputerze może pojawić się komunikat o braku potrzebnych czcionek lub czionki zostaną automatycznie zastąpione innymi, co może powodować wiele komplikacji. Przede wszystkim taki projekt inaczej będzie wyglądał na Twoim komputerze, a inaczej na innym. Czasami różnica jest wyraźna, tekst wygląda całkowicie inaczej, a czasami niewielka, trudna do zauważenia.
Dzieje się tak dlatego, że każdy komputer dysponuje pewną ilością zainstalowanych fontów (czcionek). Jeśli na innym komputerze zainstalowany będzie inny zestaw, w którym nie będzie wystepowała użyta przez Ciebie czcionka, wydrukowanie projektu w kształcie jaki oczekujesz będzie niemożliwe. Rozwiązaniem jest przekształcenie fontów na krzywe, czyli najprościej rzecz ujmując zamiana tekstu na obiekty. Komputer wówczas nie będzie starał się "odczytać" treści tekstu, a całą zawartość odbierze jako zestaw graficznych elementów.  Twój tekst będzie wtedy bezpieczny, ponieważ nie będzie można go przypadkiem przeedytować.