Ramki do zdjęć jako reklama

Każda impreza to nie tylko świetna okazja do wspaniałej zabawy, ale także wyjątkowa okazja do promocji firmy, instytucji czy danego biznesu.


Jak to działa?

Ramki do zdjęć na imprezy to po prostu ramki bardzo dużego formatu z dowolnie opracowanym tekstem lub obrazem, z którymi goście i uczestnicy imprezy mogą się fotografować. To oryginalny sposób na rozruszanie imprezy, ale także na reklamę swojej działalności. Ten prosty gadżet może szybko stać się jedną z głównych atrakcji danego wydarzenia. Pomysł sprawdza się już w wielu krajach na świecie, a w ostatnim czasie cieszy się coraz większą popularnością również w Polsce. 


Ramki do zdjęć jako reklama

Naszym klientom oferujemy profesjonalne ramki do zdjęć na imprezy, które stanowić mogą doskonałą reklamę firmy lub organizatora danego wydarzenia. Wystarczy na ramce umieścić dowolne hasło reklamowe lub logo z nazwą marki, aby w prosty, a do tego zabawny sposób, zareklamować swoją działalności i zapaść ludziom w pamięć. 


Możliwość indywidualnego zamówienia

Wszystkim klientom oferujemy możliwość dowolnego zamówienia profesjonalnie wykonanej ramki do zdjęć na imprezy. Oznacza to, że na takiej ramce umieścić możemy indywidualnie wybrany napis, obrazek lub zdjęcie. Chętnie pomagamy naszym klientom w skomponowaniu idealnej ramki, która spełni wszystkie oczekiwania i będzie najlepiej pełniła swą reklamową rolę. Istnieje możliwość wyboru konkretnej kolorystyki, a także wzornictwa, na przykład zgodnego z charakterem danego wydarzenia lub profilem firmy. 


Radość na twarzach gości

Ten prosty gadżet jest tak bardzo skuteczny, ponieważ przyciąga ludzi i powoduje uśmiech na ich twarzach. Robienie śmiesznych zdjęć w charakterystycznych ramkach jest po prostu zaraźliwe, dlatego wszędzie tam, gdzie pojawiają się ramki, szybko i sprawnie krążą one z rąk do rąk kolejnych chętnych na zdjęcie uczestników. Świetną reklamę dla firmy stanowią zdjęcia z imprez, które uczestniczący chętnie umieszczają w Internecie, a przede wszystkim na serwisach społecznościowych.
Ważne: wypełnij pola oznaczone *