Kasetony * Litery 3D * Litery świetlne * Pylony * Ścianki tekstylne 

Litery podświetlane

Podświetlane litery stanowią bardzo efektowną formę reklamy. Każda z liter składa się z kilku doskonalepasujących do siebie elementów. Pierwszym z nich jest tylna ścianka z pcv - to ona montowana jest do stalowej podkonstrucji lub bezpośrenio do elewacji. Do scianki tylnej przyklejone są LED-owe moduły. Boczne ścianki wykonane mogą być z przepuszczającej światło plexi , z pcv lub aluminium. Dobór materiału zależny jest od oczekiwanego efektu. Całość zamyka lico z plexi, które znakomicie rozprasza światło zamknięte wewnątrz litery.

Kasetony świetlne

Kasetony świetlne w wersji podstawowej, gdzie lico stanowi płyta plexi oklejona grafiką. Lico doskonale rozprasza światło zamontowane wewnątrz kasetonu. Boki wykonane z profilu aluminiowego szerokości 10cm. Może ono zostać pomalowane proszkowo według palety RAL.

Kasetony jednostronne - rama kasetonu wykonana jest z profilu aluminiowego, lico z pleksi lub poliwęglanu. Kaseton podświetlony jest diodami LED lub świetlówkami. Grafika wykonana z folii ploterowej, translucentnej lub metodą wydruku wielkoformatowego. Kasetony charakteryzują się mocną i trwałą konstrukcją pozwalającą na zastosowanie w każdych warunkach ekspozycji (elewacje, dachy budynków). W ofercie posiadamy również podświetlane menu boardy, wykorzystywane w obiektach gastronomicznych.
Kasetony dwustronne - rama kasetonu wykonana jest z profilu aluminiowego, lico z pleksi lub poliwęglanu. Konstrukcja kasetonu jest dodatkowo wzmocniona, posiada również uchwyty montażowe. Kaseton podświetlony jest diodami LED lub świetlówkami.

Kasetony z dibondu - lico i boki kasetonu tworzą jedną całość wykonaną z dibondu, trwałego materiału o wysokim połysku. W nim wyfrezowane są litery lub inne znaki graficzne. Dibond od spodu podklejony jest mleczną plexi. Dodatkowy efekt można uzyskać przez wypuszczenie wyróżnionego innym kolorem elementu logo.
Kaseton z licem napinanym winylowym stosuje się gdy potrzebny jest duży rozmiar reklamy podświetlanej. Rama takiego kasetonu jest aluminowa, a lico wykonane jest z winylu. Technika ta pozwala uzyskiwać znaczne rozmiary reklamy, również w nietypowych, nieregularnych kształtach, np. duże litery podświetlane .

Podświetlane ścianki tekstylne tworzy specjalny profil aluminiowy, w którym umieszcona zostaje elastyczna i trwała tkanina przeznaczona do druku. Druk sublimacyjny zapewnia doskonałą głębię kolorów. Tkanina ta bardzo dobrze przepuszcza światło w jasnych miejscach, jednocześnie blokując ciemne pola. Druk sublimacyjny zapewnia doskonałą głębię kolorów. Tkanina ta bardzo dobrze przepuszcza światło w jasnych miejscach, jednocześnie blokując ciemne pola. Znakomicie wpływa to na żywość kolorów i odpowiedni kontrast. Dodatkowo materiał ten cechuje odporność na wilgoć, lekkość i wytrzymałość. Łatwo można go zdemontować.

Litery przestrzenne ze styroduru wykończone plexi

Wszędzie tam, gdzie nie ma konieczności zastosowania podświetlenia idealnym rozwiązaniem są przestrzenne litery wykonane z bogatej gamy materiałów - łączonych w dowolny sposób lub jako pojedyncza warstwa.
Podstawą litery przestrzennej jest styrodur - to lekkie i odporne płyty o grubości od 2 do 12 cm, malowane w wybranym kolorze.
Warstwa bezbarwnego kleju zapewnia doskonałe połączenie elementów bez ryzyka ich ubrudzenia i odpadnięcia. 
Ważne: wypełnij pola oznaczone *