Fotografia produktowa z obróbką graficzną

Seria młodzieżowych puf z kolorowym nadrukiem dla firmy TS sp.z o.o. Prace polegały zarówno na współtworzeniu koncepcji jak i wykonaniu nadruków. Koniec pracy zwieńczyła udana sesja fotograficzna gotowych produktów i przygotowanie materiałów marketingowych. W ciągu kilku godzin powstało kilkadziesiąt ciekawych ujęć, spośród nich kilkanaście trafiło do dalszej obróbki. Efekt końcowy to seria kolorowych fotografii na białym tle gotowych do umieszczenia na przeróżnych nośnikach.

Fotografowanie żywności

Zapowiadało się smakowicie i było. Ponad 50 różnych produktów Piekarni Mechanicznej Państwa Przeorskich do sfotografowania i umieszczenia w katalogu to niełatwe zadanie. Z pewnością ułatwiła je niezapowiedziana degustacja :)

Grafika dla sklepu internetowego dinofarma.pl

Z punktu widzenia sprzedawcy sklep to głównie produkty, z punktu widzenia grafika to przede wszystkim wygląd i funkcjonalność, ale i to czego nie widać czyli optymalizacja. Każda grafika powinna mieć odpowiedni wymiar, format i opis. Dla Klienta sklepu powinna być atrakcyjna, a zarazem czytelna. Aby połączyć interesy wszystkich całość należy dokładnie zaplanować. Na całość pracy graficznej składa się przygotowanie m.in. logo, banerów, zdjęć produktów, buttonów, sliderów i grafik dla treści. Często również jest to przygotowanie materiałów marketingowych np. wizytówek, ulotek czy gadżetów. 

Firmowe LOGO - pierwszy krok do rozpoznawalności.

Początkowo stworzone na potrzeby konkursu na Logo Wąbrzeźna znak nie zdobył uznania Jury. Szybko jednak stał się podstawowym elementem identyfikacji Wąbrzeskiego Domu Kultury. Koncepcja luźno nawiązuje do herbu miasta. Rok 2011.
Niewielki ale za to klimatyczny lokalik w
Radzyniu Chełmińskim potrzebował świeżego powiewu i nowej atrakcyjnej szaty graficznej. Całość dopasowana do wystroju i charakteru pizzerii.
Rok 2013.
Szczególnie w tej branży trzeba dbać o pozytywne skojarzenia. Uśmiechnięty ząbek odnosi się do hasła przewodniego przedsięwzięcia - "Przyjazne Gabinety Stomatologiczne". Rok 2015.
Firma z wieloletnim doświadczeniem, profesjonalna i miła obsługa, rzesze stałych klientów, tylko czegoś jakby brakowało... No właśnie. Logo i pozostałe mateiały zostały uzupełnione w 2015 r.
Galeria wybranych prac.
Praca dla znanych marek to bardzo ciekawa przygoda. Ogromna poducha truskawa przeszła w studiu prawdziwy test wytrzymałości!
Internetowy sklep jeździecki Bergo znany jest wszystkim
miłośnikom koni. To dla niego wykonaliśmy serię kolekcjonerskich koszulek. Dzięki oryginalnej aranżacji świetnie prezentowały się w sklepie. Dobrze zaprezentowany produkt ma znaczną przewagę. Kliknij na zdjęcie aby zobaczyć cały efekt.